Tinklaraštis

Šunų auklė

Norite išvykti atostogų, bet nežinote kam patikėti savo gyvūnų priežiūrą? O gal dirbate nuo ryto iki vakaro ir nespėjate išvesti augintinio nei ryte nei dieną nei vakare? Skambinkite Šunų auklei… Read more »

Border Kolis garbanojas- ištiesinkite!!!

Kailio priežiūra: Maudyti tik kai būtina, per dažnas maudymas gali išplauti reikalingas medžiagas ir sugadinti kailį, kuris yra ypač lankstus. Šukuoti bent kartą į savaitę, nes kailis turi daug povilnės… Read more »

Vaikų zona

Kadangi pati turiu mažų vaikų, tad gerai suprantu juos, kaip yra nekantru laukti savo šuniuko, kol jis bus apkirptas. Nemažai keturkojų atlydi jų mažieji šeiminkai, todėl natūraliai gimė poreikis įkurti… Read more »

Cvergų seminaras

2015 vasario 1 d. sudalyvavau puikiausiame seminare apie Cvergų paruošimą parodoms ir namams. Įgavau daug naudingos ir įdomiso info apie šią puikią veislę.

Papildau kolekciją

2014 pavasarį atvyko į Vilnių nuostabioji grumerė Monique iš Instituto ISB (pas kurią lankiausi prieš 5 metus ir kur įgijau pirmųjų profesionalių žinių apie šunų kirpimą), tad šia proga dalyvavau… Read more »

Kaip paruošti pėdutes žiemai

Kaip pasiruošti žiemai, kad nereikėtų kentėti nei Jums, nei Jūsų šuniukui? – būtina apkirpti visus plaukus tarpupirščiuose ir aplink pirštukus, kad sniegas neliptų ir vaikščiojimas gyvūnui netaptų kančia (sniego gumuliukai… Read more »

DRESŪRA

Daugelis iš Jūsų pasakojate apie savo augintinių elgesio bėdas: – loja ant šunų -loja ant žmonių -loja ant visų :)   Visiems Jums rekomenduoju nuostabaus dresuotojo Cesar Millan video su… Read more »

Gimtadienio DOVANA

Dėmesio! Kirpykla kovo 28 d. švęs patį svarbiausią PIRMĄ gimtadienį! Kaip sakoma – kas per pirmus metus nežlunga – tas pasmerktas sėkmingai ilgai ir laimingai  :) Šia proga visiems keturkojams,… Read more »

Kerry blue – kailio ABC

Šios dienos tema – jo didenybė Kerry blue terjeras, o tiksliau – jo kailio ( ir ne tik) priežiūra. Taigi – kas yra svarbiausia ir į ką atkreipti dėmesį?  … Read more »

Šukos

Jau gauta nauja šukų siunta! Kviečiu apsižiūrėti, „pasimatuoti“ Vydūno g. 19, Vilniuje.