Maudymas

Maudymas (Kainos nurodytos trumpaplaukiams šunims!)

Jūsų gyvūnas bus išmaudytas maloniai šiltu vandeniu, naudojant aukštos kokybės ekologišką šampūną, balzamą ir kitas priemones, atitinkančias jo kailio specifiką, kvapą, esamas kailio ar odos bėdas, amžių, atspalvį (kosmetika Iv San Bernard, Italija). Ekologiška kosmetika neturi  jokių kenksmingų priemaišų.

Kaina – 34,52 Lt/10 Eur (labai mažas trumpaplaukis šuo – mopsas ir pan.)

Kaina – 51,79 Lt/15 Eur (vidutinis trumpaplaukis šuo –  vipetas ir pan.)

Kaina 79,06 Lt/20 Eur (didelis trumpaplaukis šuo-labradorai, dobermanai ir pan.)

*Ilgaplaukių šunų maudymo ar pilno sutvarkymo kainų teiraukitės tel. (orientyrui pateikiu kainą pvz. Auksapsalvis retriveris – pilnas sutvarkymas  43 Eur . Tik maudymo paslauga tokio tipo šunims neįmanoma, nebent atvestumėte visiškai iššukuotą, pakirptą, kai beliktų tik išmaudyt, bet taip nebuvo dar :) )

P.s. Nurodytos viršuje kainos taikomos TIK MAUDYMUI + Išdžiovinimui (kai nenaudojamos nei jokio tipo šukos, žirklės, joks plaukų koregavimas; kai nekerpami nagai, nevalomos ausys, nešukuojama povilnė). Paskambinę visada pasitikslinkite kainą, kad žinotumėtė ar Jums tikrai pakaks tik maudymo. Dažniausiai tik maudymo paslauga tinkama tik trumpaplaukiams šuniukams (mopsas, dobermanams, labradorams ir pan.)

Jei užsirašote kirpimui, už maudymą papildomai mokėti nereikia.

Jei šuniukas turi „gyvūnėlių“ kailyje – papildomai PRIVALOMAI išmaudau su antiparazitiniu specialiu šampūnu (ISB), kuris padės jų atsikratyti (+ įpilsiu šios priemonės ir išsimaudymui kelis kart namuose, kad užtikrintai visi parazitai dingtų) – ši situacija kainuoja papildomai 10 Lt/2,90 Eur

Į kirpyklą prašau apsilankyti jau išsinaikinus visus „gyvūnėlius“ kailyje. Bet jei netyčia užsilieka koks vienas kitas, tuomet ir taikomas šis papildomas privalomas mokestis. Apie atrastus gyvūnėlius kailyje paskambinu Jums ir informuoju, jei Jūs to nežinojote ir nepastebėjote.  Prašau visada perspėti jei įtariate, kad Jūsų šuniukas gali turėti blusų ir pan.