Kirpimas

Trimingas, šukavimas, kirpimas

Jūsų gyvūnas bus atidžiai iššukuotas (be pešimų), nutriminguotas (aktualu šiurščiaplaukiams), apkirptas žirklėmis arba nukirptas su profesionalia mašinėle jei tam yra reikalas. Aš esu už dažnesnį kirpimą žirklėmis, ir esu prieš dažnai kitur naudojamą skutimą mašinėle (ją naudoju tik jei kailis beviltiškai susivėlęs arba gyvūnas auga kaime ir jo tikrai nėra kam šukuot).

Savaime suprantama po kiekvieno kliento įrankius dezinfekuoju, kas užkerta kelią ligų ir užkratų plitimui.

Kirpimo trukmė apie 2-3 val. Tai užtrunka, bet juk todėl, kad šuo gauna pertraukėles pasivaikščiojimui, poilsiui.

Deja pasitaiko “klientų”, kurių kailio būklės išvis neįmanoma apsakyti. Tokiais atvejais jaučiu dar didesnę pareigą padėti gyvūnui ir pasitelkusi visą turimą kantrybę  doroju iš pirmo žvilgsnio regis visai beviltišką kailio situaciją, po ko gyvūnas palengvėja gerais 3-5 kg sąvėlų ir išryškėja siluetas ir pasirodo mielas snukelis su plačiu palengvėjimu J Todėl tokių klientų iškart prašau – būtinai užsirašykite iškarto antram vizitui, kad  situacija nebepasikartotų (мisai nenoriu, kad gyvūnas pavargtų per ilgiausią kirpimo procedūrą, kas neišvengiama, jei į kirpyklą ateinate vos kartą per metus…)! Galiu Jus užtikrinti, kad galutinis rezultatas pradžiugins tiek jus, tiek Jūsų šunį!

Kainos

Kainos priklauso nuo keturkojo dydžio ir kailio būklės.

Bendro apsilankymo metu, kai kerpates, maudotes  ir t.t. ausų, nagų, pėdų priežiūra yra įskaičiuota (t.y. nemokama), bet jei nenorite maudytis, kirptis, galite apsilankyti tokiai atskirai paslaugai kaip ausų, nagų, pėdučių sutvarkymas (tai yra neskaidomas komplektas).

Čia nurodau apytiksles kainas, kurios gali keistis į didesnę ar mažesnę pusę po susipažinimo su situacija:

Maži šunys (Jorkšyro terjerai, spanieliai, pudeliai (iki vidutinio) ir pan. dydžio)  24 Eur

Didesni šunys (Labradorai, retriveriai, šnauceriai, seteriai, kurtai ir pan.) nuo 29 Eur iki 50 Eur

Labai dideli šunys (Čiau-čiau, vilkšuniai, Senbernarai, Bernozenenhundai, Akitos, Samoyedai, Kaukazo aviganiai ir pan., su DAUG povilnės) nuo 35 Eur iki 70 Eur