Čia nuotraukas galite peržiūrėti pagal veisles (užvedus su pėlyte ant Fotogalerija – iššoka veislių sąrašas).

Kai apsilankote kirpykloje būtinai informuokite jei turite specialių pageidavimų ar aiškią viziją ir reikalavimus dėl kailio ilgio ir kirpimo stiliaus. Tokiu atveju didžiausia tikimybė gauti tai ko ri tikitės.

Būtinai praneškite man, jei gyvūnas yra alergiškas kažkuriai kirpimo procedūrai: pvz. trimingui/pešimui ar pvz. trumpam apkirpimui mašinėle.

Turite žinoti, kad tai tik keli šukuosenų variantai. Kiekvieną šuniuką kerpu atsižvelgdama į jo esamą kailio būklę. Deja, jei kailsi būna nepataisomai susivėlęs – vienintelė išeitis mašinėlė. Tačiau kailis atauga, Jūs jau gerai iššukuojate ir tada formuojame gražias šukuosenas ;)

Parodiniai kirpimai kasdienai netinka, tad šeimininkai dažnai prašo praktiško kirpimo. Gali pasirodyti, kad kirpimai ne pagal standartą, bet taip jau yra, kad daug žmonių turi gyvūnus ne tik parodoms, bet tiesiog savo džiaugsmui, tad stengiasi paprašyti tokios šukuosenos, su kuria būtų lengva ir patogu tiek šuniui, teik šeimininkui. Dažnai tenka pėdučių kailį kirpti trumpiau nei standartas, viso kūno kailį patrumpinti arba nukirpti visai trumpai.

Kailis turi savybę ataugti, tad kiekvienas galiet drąsiai bandyti įvairias šukuosenas ir išsirinkti ją pagal skonį, grožį ar praktiškumą.

Nepavargstu kartoti, kad svarbiausia nuolatos TAISYKLINGAI ir su TEISINGOM šukom šukuoti nors kartą į savaitę.

Drąsiai rašykite, klauskite, ateikite su savo vaikais (apmokykite juos, o nesibarkite kad nešukuoja) ir apmokysiu kaip iššukuoti net ir regis sudėtingiausią ir labiausiai besiveliantį kailį. Blogiausias dalykas – išvsi numoti ranka ar šukuoti tik paviršių.

Plačiau rasite informacijos apie kailio priežiūrą skyriuje „Parduotuvė“->“Šukos“->“Jūsų šuniuko veislė“.